Dokonalý úkryt

Dokonalý úkryt

I nebankovní schránka vám poskytne úkryt

Hledáte elegantní řešení, jak uložit důležité dokumenty jako jsou smlouvy, akcie nebo cenné papíry? Doma toho máte jistě hodně a pak se stane, že ve chvíli, kdy takový dokument hledáte, nemůžete ho najít. Asi máte někde uloženou krabici nebo vyhrazený speciální šuplík. Ale přece jen existuje jednodušší a hlavně bezpečnější cesta, jak ukládat cennosti. Tou je bezpečnostní schránka. Zařídit ji vám nezabere moc času a pocit klidu a bezpečí je k nezaplacení.


Co uložíte do schránky?


Nebankovní bezpečnostní schránka je velmi variabilní. K dispozici máte několik velikostí. Od nejmenší, která se hodí na jednotlivé dokumenty a velmi malé věci, až po velikost XXL, která uspokojí třeba firmy, jež potřebují uložit i větší datové disky a celé šanony dokumentů. Pokud nemáte jasnou představu, podívejte se na webové stránky společnosti 24SAFE, kde zjistíte rozměry jednotlivých velikostí a uděláte si jasnější představu.


Chcete-li někam uložit třeba šperky či hodinky, pak je nejlepší volbou velikost M. Kromě těkavých látek nebo věcí podléhajících zkáze do schránky můžete uložit prakticky cokoliv. Velkou výhodou je profesionální péče a z vaší strany nulová starost.


Jak schránku získáte?


Je to velmi jednoduché. Pronájem bezpečnostních schránek zařídíte v klientském centru společnosti 24SAFE. Je v centru města, kam se dostanete asi nejpohodlněji hromadnou dopravou, protože zastávka tramvaje je téměř před vchodem. Podepíšete smlouvu o pronájmu, zvolíte si PIN jako vstupní kód ke schránce a pak vás čeká cesta přímo do výdejního terminálu, kde uložíte do schránky vaše věci.


Celý proces vám zabere maximálně pár minut. Cena pronájmu závisí na vybrané velikosti. Pokud se vám nechce trávit v centru moc času, můžete si veškerou administrativu zařídit z domova. Jde to totiž i online.


Jděte s dobou a myslete na bezpečnost


Bezpečnostní schránka je moderním řešením zabezpečení domácnosti. Máte to prakticky bez práce, zato jistotu 100%. Víc už opravdu nepotřebujete. Krom toho máte k dispozici profesionální služby, které vám pronájem zpříjemní.

Vložte komentář


Jméno (požadováno)


Příspěvek (požadováno)
O autorovi

Zvědavec a recenzent

O blogu

Vše o bezepčnostních schránkách